wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zwroty
Kontakt
  • BH Beauty Hurt Tomasz Grobosz
    NIP: 1990039420
  • E-mail:info@beautyhurt.pl
  • Telefon577331009
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 21.00, w soboty 10.00 - 19.00

Zwroty

Teraz masz 14 dni na zwrot towarów
 

Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, nie spodobał Ci się lub zakup jest nietrafionym prezentem to bez problemu możesz go zwrócić. Masz 14 dni na zwrot towaru, jednak nie stresuj się ustawowym terminem, nawet jeśli ten czas nieznacznie przekroczysz na pewno się dogadamy i zwrot przyjmiemy.

Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
 

Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony i nienoszący śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. Będziemy wdzięczni, jeśli zwrócisz go w oryginalnym opakowaniu producenta.


Jak dokonać zwrotu produktów?
 

Prosto i szybko. Napisz tylko maila zatytułowanego ZWROT TOWARU przez formularz w zakładce kontakt. Dalsze kroki otrzymasz w mailu zwrotnym. Niektórzy kupujący wysyłają do nas zwroty za pobraniem lub na dowolny adres, powoduje to niepotrzebne zamieszanie i wydłuża czas zamknięcia zgłoszenia, a obsługa zwrotu to naprawdę prosta sprawa.


ZWROT PIENIĘDZY
 

W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania, zostanie wystawiona elektroniczna faktura korygująca. Po jej akceptacji w ciągu max 7 dni dokonamy zwrotu środków na wskazane konto.


WARUNKI ZWROTU
 

Od 25 grudnia 2014 r. w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, konsumentom przysługuje dłuższy czas na zwrotu towaru. Nie 10 dni, jak dotychczas, a 14 dni.

Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Po otrzymaniu instrukcji zwrotu na maila o której mowa wyżej, prosimy do paczki dołączyć poniższy formularz zwrotu i koniecznie umieścić na nim numer rachunku bankowego do zwrotu środków.

Proszę pamiętać że, nie każdy produkt możesz zwrócić. Dotyczy to produktów wysterylizowanych/zapieczętowanych, które po otworzeniu nie nadają się do dalszej sprzedaży.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl